Bildikçe Kazandıran LG Infogram Kazandırmaya Devam Ediyor! Blog Marka / 21 May 2019

LG, bildikçe kazandıran yarışma platformu “ LG Infogram” ı yeniden kullanıcılara sundu. www.lginfogram.com web sitesi üzerinden kayıt yaptırması gereken kullanıcılar, 31 Ekim’e kadar, bilimden tarihe, sanattan spora farklı kategorilerde ve kendilerinin seçeceği sorulara doğru yanıt vermek için yarışıyor. LG için hazırladığımız bildikçe kazandıran yarışma platformu, doğru yanıtlar arttıkça coin ve puan kazandırıyor. Kazandıkları puanlarla diğer katılımcılarla yarışırken, coin’leri de sanal mağaza üzerinden seçecekleri ürünleri almak için kullanabiliyorlar.

 

Oyun kategorisinde, ramazan ayının sevilen soru-cevap yarışmalarından “LG Infogram”, hazırlanmış binlerce soru ile kazandırırken aynı zamanda eğlendiriyor. Spor, bilim, genel kültür, tarih ve sanat kategorilerinin yer aldığı yarışmada kullanıcılar “Yarı Yarıya Cevap” ve “Çift Cevap” seçeneklerini de kullanabiliyor.

 

Oyuncular, LG Infogram yarışma süresinde karşılaştıkları görevleri tamamlayıp Twitter, Instagram ve Facebook üzerinden paylaşmaları halinde ekstra coin kazanma şansını yakalıyor.

Infogram katılımcıları coin’lere göre, sanal mağazadan çeşitli ürünlerle birlikte MediaMarkt indirim kuponuna da sahip oluyorlar.