Bir Değişik Mobil Marka Tanıtım Platformu: Epixel Blog Marka / 20 Mar 2018

Epixel, sloganlar ile markaları eşleştirmenizi isteyen bir mobil uygulama olarak geçtiğimiz yılın nisan ayında hayatımıza girdi. Şimdilerde de oyunlaştırılmış mobil marka tanıtımı üzerine odaklanan Epixel kullanıcılarına ödüller dağıtıyor.

 

Yapay zeka ile kullanıcılarının oyun içindeki performanslarını takip ederek bu performanslar hakkında çeşitli raporlar da hazırlayan Epixel, kullanıcıların tüketim alışkanlıklarını takip ederken, bu alışkanlıklardaki değişimleri, bunlara odaklı markaların başarılı ya da başarısız reklam kampanyalarını, reklamlara ayırdıkları bütçelerini, marka içi ürün tanınırlık oranlarını ve verimlilik grafikleri gibi verileri markalara sunma hizmeti veriyor.

 

Firma, markalara ihtiyaçları olan bu verilerle birlikte, tanınırlıklarını artırmaya aynı zamanda tüketicilerle bağlarını güçlendirmeye yönelik oyunlaştırılmış reklam çözümleri sunmaya son zamanlarda kendini adamış durumda. 

 

Epixel hem iOS hem de Android platformlarında ücretsiz olarak bulunmakta.  Mobil uygulamanın güncel olan başlıca amacı sloganlar ile markaları birleştirmek. İlerleyen günlerde bu amacın, markalara ne gibi artılar katacağı belirgin olarak görülecek… Bize kalansa bu sonuçları beklemek