Elon Musk’tan Zombi İstilası için Alev Silahı Blog Marka / 28 Jan 2018

 

 

Elon Musk, alev silahı Flamethrower’ın satışına resmi olarak başladı. Elektrikli otomobil Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk, geçtiğimiz yıl kurduğu The Boring Company adlı şirketiyle günümüzün en büyük problemi trafiğe de el atmıştı. Musk, şapka satışı gerçekleştirdiği The Boring Company’den 50 bin şapka satılması hâlinde bir alev silahını satışa sunacağını ifade etmişti. 50 bin The Boring Company şapkası satmayı başaran Elon Musk, Twitter ve Instagram hesaplarından dün yaptığı “Küçük dostuma merhaba deyin” paylaşımıyla söz verdiği gibi alev silahının satışa sunulduğunu resmen açıkladı. 

 

İşe yaramazsa paranız iade

 

Alev makinelerinin ön siparişinin verilebileceğini de dile getiren Musk, Zombi istilası olduğunda, alev makinesi aldığınız için mutluluk duyacaksınız. Yaşayan ölülerin üzerinde etkili. Eğer öyle olmadığı anlaşılırsa paranızı iade edeceğiz” ifadelerini paylaştı.

 

Musk, alev silahının gördüğü ilgiyi de Twitter’dan paylaşmaya devam ediyor. Şu ana kadar satılan alev silahı sayısı 7 bin! Bu icadın ne kadarı şaka ne kadarı gerçek ilerleyen günlerde hep beraber göreceğiz.