Getir ve Renault’dan Bir Değişik İş birliği Blog Marka / 31 May 2018

 

 

 

 

Getir ve Renault, yaptıkları büyük iş birliğiyle otomobil test sürüşünü İstanbulluların ayağına kadar getirdi.

 

Dakikalar içinde yüzlerce çeşit ürünü İstanbul’un her yerine teslim edişi ile kısa sürede sağlam bir kitle edinen Getir, yeni Renault Megane Sedan için test sürüşü programını da başlattı. İki marka arasında yapılan anlaşmayla birlikte yeni Renault Megane Sedan’ı test etmek isteyen İstanbullular, sadece dakikalar içinde kapılarının önünden test sürüşüne çıkabilecek. 

 

Tabii ki bu iş birliğinin belirli kuralları var. Örneğin; Hafta içi 18:00 - 22:00, hafta sonu ise 12:00 - 22:00 saatleri arasında Renault görevlileri tarafından kapınıza getirilen aracının test sürüşünü gerçekleştirebilecek oluşunuz gibi. Böylelikle Getir kullanıcıları, hiçbir otomobil bayisine gitme ihtiyacı duymadan yeni Renault Megane’ı deneyimleme şansını yakalamış olacaklar. 

 

Renault ve Getir tarafından yapılan bu iş birliği, hem teknoloji ve otomobil dünyasının birleşmesi, aynı zamanda da yenilikçi pazarlama kampanyalarına öncülük etmesi bakımından değerli bir iş olarak piyasadaki yerini almış oldu. Blog Marka olarak bizden de tüm meraklılarına keyifli deneyimler demek kalıyor 😊