İDO’ya Yeni Mobil Uygulama Markakod’dan Blog Marka / 22 Feb 2018

 

 

 

Markakod olarak bizi heyecanlandıran ve enerjimize enerji katan bir projenin bitiminde yine gururluyuz 😊 Yıllardır vermiş olduğu hizmetin kalitesi ile müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan  İDO’nun yeni mobil uygulaması, alanında tecrübeli ve yaratıcı ekibimiz tarafından tasarlandı. 

 

İDO’nun ekibimizce tasarlanan yeni mobil uygulamasında, uygulamayı indiren her bir kullanıcının uygulama içinde kolaylıkla gezinebilmesi ve ihtiyaçlarını deneyimleyebilmesi için oldukça kullanışlı bir grafik tasarım tercih eden ekibimiz, İDO kullanıcılarının gündelik hayatlarını kolaylaştırabilmeleri adına tüm yaratıcılıklarını kullandı. Kullanıcı deneyimi ve ara birim tasarımlarında tamamen kullanıcı odaklı düşündükleri bir grafik dil oluşturan ekibimiz, kullanıcının mobil uygulamayı indirip, ziyaret ettiği andan itibaren deneyimlediği her adım üzerinde özenle çalıştı.  Mobil uygulamanın yeni kurumsal görünümüne kavuşması için tüm tecrübe ve yaratıcıklarını kullanarak, kendi dillerini, İDO’nun yıllardır titizlikle koruduğu vizyonu ile birlikte harmanlayıp 21.02.2018 tarihinde sizlerin hizmetine açtılar. 

 

Markakod olarak, keyifle geçireceğiniz her bir yolculuğunuzda bizden bir iz kalsın isteyerek, çıkacağınız tüm yolculuklarda “Cesaretle tam yol ileri!” diyoruz 😊Bizler diyoruz ki; cesaret yaratıcılığın olmazsa olmazıdır. Yaratıcılık disiplinli bir çalışma ile birleştiğindeyse, arkasında iftiharla baktığınız izler bırakır… İşte Markakod olarak bizlerin de tam olarak yaptığı bu 😊 

 

İDO ile hayatınızdaki en keyifli yolculukları gerçekleştirmeniz dileğiyle...