LG Watch W7 YOLDA! Blog Marka / 03 Oct 2018

Akıllı saat alanında dev markalardan biri olan LG, bugün (3 Ekim) gerçekleşecek olan V40 ThinQ etkinliğinde LG Watch W7 modelini de tanıtacak.

 

 

Akıllı saat pazarına yön veren isimlerden biri olan LG, bir süredir kullanıcılarını meraklandıracak bir saat modeli çıkartmamıştı. Teknolojik haberleri kulis arkasından sızdırmasıyla tanınan Evan Blass’a göre bu gidişat 3 Ekim’de sonlanacak. Bunun nedeni olarak ise Güney Koreli şirketin, V40 ThinQ adına yapacağı etkinlikte, LG Watch W7 modelini de tanıtacak olması.

 

Blass’ın, LG Watch W7 modeli için net bir açıklama yapmamış olması göz önünde bulundurularak, saatin Snapdragon Wear 3100 yonga seti, 4GB dahili depolama, 240 mAh’lık batarya ve 768 RAM ile piyasaya çıkması bekleniyor.

 

 

 

 

Yuvarlak hatlara sahip olan LG Watch W7 360 x 360 piksellik, 1,2 inç büyüklüğünde LCD panel ile satışa sunulacağı beklenilen özellikler arasında yer alıyor.  Android Wear işletim sistemini kullanan saatin fiyatlandırılması, beklenilenin daha altında bir fiyat aralığında olacağı yine sızan haberler arasında yer alıyor.