Maximum Mobil’de QR Kod ile Ödeme Dönemi Geliyor Blog Marka / 06 Feb 2018

 

 

Maximum Mobil, QR kod ile ödeme imkânı sunacağı yeni bir döneme başlıyor. Maximum mobil kullanıcıları, afiş, dergi gibi mecralarda gördükleri ürünün QR kodunu mobil uygulama içerisinden okutarak söz konusu ürünü satın alma imkânına sahip olacak.

 

İş Bankası Kültür Yayınları’nın da QR kod ile ödeme seçeneği sunduğunu söylemeden geçmeyelim. Bu uygulamayla birlikte herhangi bir dergideki bir sayfa ya da afişte gördüğünüz İş Bankası Kültür Yayınlarına ait kitapları QR kodu okutarak satın alabiliyorsunuz. Kitaplar, siparişinizin hemen ardından adresinize teslim ediliyor. İş Bankası, bu yöntemi kullanmaya teşvik etmek için kendi yayınlarından 25 Şubat 2018’e kadar yapılacak alışverişlerde yüzde 40 indirim ve ücretsiz kargo fırsatı sunuyor. 

 

İş Bankası, 2018 yılı içerisindeki planları arasında Maximum Mobil uygulamasını, dijitalleşen dünyadaki gelişmelere paralel olarak, gerek iş ortakları gerekse müşterilerine sundukları ürün ve hizmetler olarak devamlı bir gelişim içinde olacağını da bu vesile ile duyurdu.  Mobil bankacılıktaki bu yeni dönemi ve gelişmeleri merakla bekliyoruz.