YouTube Go’nun Ayak Sesleri Blog Marka / 06 Feb 2018

 

 

Youtube, daha önce kullanılmamış özelliklerle dolu olan uygulaması YouTube Go’yu Türkiye’de yayına alma kararı aldı. Youtube Go sadece Türkiye’de yayına girmekle kalmıyor, 130’dan fazla ülkede yayına alınıyor. Bu uygulama, sevdiğiniz bir YouTube videosunu anında telefonunuza indirip, dilediğiniz bir yer de, internete ihtiyaç duymadan izleme imkanı sunuyor. Yani aslında bu uygulama, çevrimdışı bir uygulama olarak, YouTube videolarını nasıl indiririm sorununu tamamen ortadan kaldırıyor. 

 

Geçen sene test edilmeye başlanan YouTube Go, başta Hindistan’da sonrasında da Endonezya, Nijerya gibi ülkelerde test edilmeye başlanarak, topluluklara eğlencenin ötesinde bir çok değer katması ile hızlıca kabul görerek, bugün 130 ülkede birden yayına alınmasına vesile oldu.

 

Farklı Özellikler

 

Youtube Go’yu farklı kılan özellikler neler? Merak ettiğinizi biliyoruz. İşte YouTube Go’yu vazgeçilmez kılacak özellikleri; 

 

1) YouTube Go’nun en iyi özelliklerinden biri olan ön izleme, bir videoyuyu gerçekten isteyip istemediğinize dair karar vermenizi sağlayacak bir imkan sunuyor. Bu özellik ile videoyuyu indirmek isteyip istemediğinize sağlıklı bir şekilde karar verebiliyorsunuz.

 

2) Bir başka iddalı özellik ise, indirdiğiniz videoları arkadaşlarınız ve aileniz ile paylaşabilecek olmanız. Video paylaşımının rahat ve kolay olması YouTube Go’yu tercih edilir kılacak bir başka özelliği.

 

3) YouTube Go, videolarınızı indirirken, kalitesine sizin karar vermeniz ile de benzer uygulamaların önüne geçiyor. Harcayacağınız veriye karar verebileceğiniz bu özellik sayesinde, kısıtlı bütçeleri olan kullanıcılar için hayat kurtarıcı bir özellik olduğu aşikâr.

 

YouTube Go yeni bir dönem açmak için dijital dünyaya adımını atarken, bizler sınırsız video keyfini artık dilediğimiz yerde dilediğimiz zaman izlemenin keyfini çıkartacağız:)