Youtuberlara Adobe’dan Yeni Uygulama: Premiere Rush CC Blog Marka / 17 Oct 2018

 

 

Online video içerik oluşturan namı-diğer Youtuberlara Adobe’dan uygulama desteği geldi. Video düzenleme uygulamasını Adobe, Premiere Rush CC olarak kullanıma sürdü.

 

 Masaüstü ve mobil cihazlarla uyumlu çalışan Premiere Rush CC, Youtuberların şimdiden oldukça ilgilisini çekti.

 

 

 

 

Şimdilik yalnızca masaüstü ve iOS sistemlerde çalışan Premiere Rush CC, 2019 yılında da Android sistemler için kullanılabilir olacak.  Premiere Rush CC ile dışa aktarılan videolar Snapchat, Instagram, Youtube, Vimeo ve Twitter için de optimize edilebilecek.

 

 

 

Özetle, tüm sosyal medya kanallarına ve video içerik siteleriyle uyumlu video içerikleri Premiere Rush CC ile üretebileceğiz.

 

 

 

 

 

 

Bu sene ilki düzenlenen Vidcon’da, Project Rush ismi ile lansmanı yapılan Premiere Rush CC’nin oldukça kolay bir kullanıma sahip olması, hızlı video düzenleme arzusundaki video içerik üreticileri için oldukça cezbedici.

 

 

 

Premiere Rush CC, diğer Adobe hizmetleri olan After Effects, Premiere Pro ve Audition gibi programların daha sadeleştirilmiş bir hali olarak, hepsi bir arada video düzenleme uygulaması olarak hizmet veriyor. Tek bir hareket ile otomatik ses ayarlama gibi inceliklere de sahip olan Premiere Rush CC, Creative Cloud platformundaki yapay zekâ Adobe Sensei’den de destek alıyor.

 

 

 

Premiere Rush CC’nin bir diğer önemli desteği ise Premiere Pro ile entegre olarak çalışabilmesi. Yani Premiere Rush CC’de hazırladığıız bir projeyi, Premiere Pro gibi daha teknik bir video düzenleme uygulamasında yönetebileceksiniz.